Ogłoszenie

Zapraszam na Różaniec młodzieży który odbywa się codziennie o godzinie 20:00 w salkach pod plebanią przy kościele św. Krzyża w Łapach. Zaprośmy Maryję do naszego serca !!!
Wrazie pytań proszę pisać lub dzwonić na nr. 519050206 - Kamil
  • Index
  •  » Świadectwa
  •  » ODKRYCIE I UJAWNIENIE NAJWIĘKSZEJ TAJEMNICY MASONEMI cz.I

#1 2010-10-08 15:37:59

 Czapi

Administrator

9423015
Skąd: Łapy
Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 61
Punktów :   
WWW

ODKRYCIE I UJAWNIENIE NAJWIĘKSZEJ TAJEMNICY MASONEMI cz.I

Ŝ = ż

WSTĘP
W tym niezwykłym świadectwie zwracam się do wszystkich ludzi dobrej woli, a takŜe do tych,
którzy wstąpili do masonerii i do tych którzy zamierzają wstąpić do tej śmiertelnie niebezpiecznej
struktury zła.
Aby dokładniej zrozumieć treść i sens przekazu zaleca się przynajmniej trzykrotne przeczytanie i
przeanalizowanie w ciszy.
Pisząc to będę się starał uŜywać prostych i zrozumiałych słów. Na wstępie podam ogólną
definicję masonerii.
Jest to organizacja tajna, ogólnoświatowa, naturalistyczna, hierarchiczna dąŜąca do całkowitego
opanowania świadomości i duszy swych członków a takŜe Ŝądająca bezwzględnego posłuszeństwa.
Następnie przez swą tajną działalność swych członków zmierzająca do opanowania świata,
celem zrealizowania swych planów zniszczenia ludzkości.
Została powołana przez tajne kręgi anty kościoła jako wyraz buntu przeciw Bogu objawionemu
w Jezusie Chrystusie i Jego przesłaniu do ludzkości i Jego Kościołowi. Jest to anty kościół
kierowany i sterowany przez szatana za pośrednictwem ludzi, którzy mu się dobrowolnie oddali.
Święty Maksymilian nazwał masonerię głową węŜa piekielnego. Jest to wszechświatowa sekta
zła. Prawdziwe cele tej organizacji poznaje mniej niŜ 1% ogółu członków masonerii. Do najwyŜszej
wtajemniczonych naleŜą wybrani z wybranych.
Ponad 99% do końca Ŝycia nie zna i nie pozna prawdziwych celów masonerii, są. trzymani w
całkowitej nieświadomości. Dzieje to się tak dlatego, Ŝe gdyby wcześniej znali prawdziwe
oblicze i cele tej tajnej struktury, to nikt przy zdrowych znrysłach nie wstąpiłby do takiej
organizacji.
Zdarza się, Ŝe z tych co dostąpili najwyŜszego wtajemniczenia, poznając prawdę zapragnie
wystąpić i wtedy okazuje się, Ŝe jest to niemoŜliwe. Podobnie jak wystąpienie z bandyckiej mafii.
Zdarza się, Ŝe ktokolwiek z masonów wysoko wtajemniczony wystąpił to po pewnym czasie
zginął bez wieści. Wychodzi wtedy obłuda i perfidia masonerii. Z kościoła Chrystusowego jeŜeli
ktoś pragnie wystąpić to występuje i nikt nie grozi mu śmiercią. Wręcz przeciwnie Ojciec
Miłosierny cierpliwie czeka na powrót syna marnotrawnego. W masonerii, kościele szatana nie ma
odwrotu. GroŜą śmiercią i zdradziecko zabijają. Taka jest właśnie wolność u lucyfera.
Kim jestem
Jestem nędzą nad nędzami, nicością, prochem ziemskim, wobec Wszechmocy, Wszechpotęgi
BoŜej. Byłem ponad 20 Jat opętany przez szatana w tym 7 lat w sposób ukryty i przez 13 lat w
sposób jawny dla mnie. Przez 13 lat toczyłem walkę na śmierć i Ŝycie, aby się uwolnić z jego
niewoli. Całe to przeŜycie, i doświadczenie opisałem w 2006 r. pt. "Wstrząsający opis męŜczyzny,
który byl ponad 20 lat opętany". Jego przeŜycia i doświadczenia.
- w I części tego świadectwa opisałem jak do tego doszło i jak zostałem uwolniony. Podałem
przykłady i opisałem róŜne zdarzenia jak bronić się przed zniewoleniem i opętaniem.
- w II części opisałem o tajemnych oddziaływaniu szatana..aa umysł i duszę ludzką przez media.
- w UJ części ujawniłem jak zostały odbyte te tajemne oddziaływania śmiertelne i niebezpieczne
tylko dlatego, Ŝe nikt o nich nie wie. Gdy się te tajemnice oddziaływania pozna wtedy stają się
bezsilne.
Napisałem teŜ wiele innych pism. Gdy w latach 90-tych otrzymałem dar rozeznawania, duchów
wtedy zrozumiałem w jakim stanie jest obecny świat.
W 2000 r dane mi było poznać tajemne oddziaływanie złych duchów
/ tzw. 4 wtajemniczenie/ w mediach, wtedy do reszty zrozumiałem co piekło i jego słudzy
masonerii zgotowały dla świata. Nie mogłem sobie z tym poradzić, gdy okazało się ,Ŝe
wszystkie te zdarzenia mają potwierdzenie w rzeczywistym Ŝyciu jako empiryczne dowody
naukowe.
Przełom nastąpił 02 lutego 2005r w święto Matki BoŜej Gromnicznej, kiedy usłyszałem
wewnętrzny głoś aby wbrew wszelkim przeszkodom opisać i ujawnić to wszystko, zachowując
ostroŜność i roztropność gdyŜ szatan posługując się swymi ludźmi mógłby mnie zabić. Dlatego
opisuję te wszystkie wydarzenia jako osoba anonimowa. Tego samego zdania był rnój
spowiednik, a i moje wewnętrzne pragnienie jest aby nie być znanym za Ŝycia i po śmierci.
Me mając dostępu do Ŝadnych mediów, ale dzięki pomocy BoŜej rozprowadziłem wiele
egzemplarzy. Widząc jak wielkie owoce to wydało, gdyŜ świadectwo to zostało przetłumaczone
na wiele języków przez Polaków mieszkających w innych krajach. Gdy rozmawiałem z
osobami, który czytały, a nie wiedzą, Ŝe jestem autorem, przekonałem się jak bardzo to było
potrzebne.
Z uwagi na to, Ŝe wydarzyło się niezwykłe zdarzenie, które nie planowałem i przez myśl mi
nie przeszło, Ŝe coś takiego moŜe się zdarzyć postanowiłem to wszystko opisać i ujawnić
światu. Dziś wiem, Ŝe stało się to według zamiarów BoŜych i Jego Wszechmocy.
Kto czytał moje świadectwo, gdzie szczegółowo opisałem jak dwóch naiwnych i ogłupionych
satanistów zostało spalonych przez nieznany ogień a trzeci z przeraŜenia padł martwy, ten wie,
Ŝe udało się to ujawnić dzięki szczególnej łasce BoŜej, która sprawiła, Ŝe człowiek walczący ze
złymi duchami w odpowiednim czasie staje się dla nich niewidzialny.
Podobnie i analogicznie odbyło się to w wykryciu największej tajemnicy masonerii. Bóg
uczynił, Ŝe demony nie rozpoznały, Ŝe wśród swoich sług masonów jest obcy.
Podobnie i masoni nie rozpoznali, Ŝe nie jestem ich bratem, lecz uznali mnie za swojego.
To wszystko udowadnia jak słaby i ograniczony jest szatan wobec Wszechmocy,
Wszechpotęgi naszego Pana Jezusa Chrystusa, Jego Matki Maryi Niepokalanej zawsze
Dziewicy i Św. Michała Archanioła.
Gdyby nie ta Moc BoŜa ja natychmiast byłbym rozpoznany i zabity przez masonów juŜ
na samym początku. Szatan jest tylko mocny w ludziach, którzy mu się dobrowolnie i
świadomie oddali a szczególnie pysznych i buntowniczych grzesznikach.
Wobec ludzi bez reszty oddanych Bogu i Matce BoŜej, pokornych i czystego serca szatan
jest bezsilny. MoŜe czynić tylko tyle, na ile mu pozwoli Bóg, aby doświadczyć cnoty i wierność
oddanych mu dusz. Jak napisałem w swoim świadectwie, kto boi się grzechu z zdrady Chrystusa
Pana, tego boi się szatan. Wobec pozostałych, a szczególnie masonów, liberałów, ateistów,
zdrajców judaszowych, gorszycieli, zatwardziałych grzeszników, magów, wróŜbitów,
okultystów itp. szatan jest panem ich Ŝycia i śmierci.
Bóg w Trójcy Świętej Jedyny, Ojciec, Syn i Duch Święty, Pan nad Panami, Król na Królami,
Wszechmoc, Miłość odwieczna posłuŜył się mną nędzą nad nędzami, nicością, prochem
ziemskim i wprowadził mnie swa ręka do jaskini wilka, aby ujawnić światu w jaki sposób
szatan zwodzi, ogłupia, zaślepia i oszukuje mistrzów masonerii i co planuje wobec ludzkości.
Masoni szczycą się tym, Ŝe nikt z zewnątrz nie uczestniczył i nie będzie uczestniczył w ich
tajemnych rytuałach i nie pozna ich rzeczywistych tajemnic. I tak rzeczywiście było aŜ do
pewnego czasu. Stało to się wbrew ich zapewnieniom, czujności, tajemniczości i
niedostępności. Dane mi było uczestniczyć w jedynym tego rodzaju rytuale za zastrzeŜonym
tylko dla wybranych z wybranych.
Opis zdarzenia
Będę się starał opisywać istotę.zagadnienia, gdyŜ szczegóły przekraczały by ramy tego
pisma. Celowo nie podaję dat, miejsc, nazwisk, aby pozostałych uchronić od zemsty
masonerii, chociaŜ oni nic nie zawinili i nie zdawali sobie sprawy, Ŝe jestem obcym a takŜe
abym. sam nie został rozpoznany.
Na jednym z lotnisk kraju zachodniego w hali przylotów podchodzi do mnie znany euro
deputowany z Polski w towarzystwie nieznanego mi pana. Witając się ze mną zaprasza mnie do
podstawionej na zewnątrz limuzyny z kierowcą, gdy chciałem zaprotestować i wyjaśnić, Ŝe to wielka
pomyłka, Ŝe nie jestem tym człowiekiem za którego mnie uwaŜają, natychmiast usłyszałem znany
mi wewnętrzny glos nie lękaj się. Zamilkłem i zrozumiałem, Ŝe dzieje się coś, co nie zaleŜy od
mojej woli. Pierwszym cudem było to, Ŝe rozmawiałem z nimi w obcym języku i wiedziałem co
mówić. Prawdziwy mistrz masonerii w ogóle nie przyleciał. WaŜnym spostrzeŜeniem było to, Ŝe
zanim dojechaliśmy na właściwe miejsce, trzy razy zatrzymywaliśmy się w róŜnych miejscach i zakaŜdym,
razem zmieniany był samochód i kierowcę. Dlaczego taka ostroŜność i konspiracja. Dziś juŜ
wiem, Ŝe była to tajemnica wewnątrz samej masonerii. Było to super tajne spotkanie w którym
uczestniczyli masoni tylko pochodzenia Ŝydowskiego. Po dojechaniu na miejsce i po odpoczynku
zaprowadzono nas do miejsca gdzie przywitał nas dziwnie wyglądający człowiek tzw. mag
medium.
Gdy i on mnie nie rozpoznał, Ŝe nie jestem ich człowiekiem ogarnął mnie niezwykły pokój
duszy i bezgraniczna ufność w Moc Chrystusa Pana,
Następnie mag wskazał abyśmy podąŜali za nim. Drzwi się same otwierały i zamykał}'. Jak się
później okazało bez udziału ręki ludzkiej i ludzkiej techniki. Przed wejściem do specjalnego miejsca
mag oznajmił, Ŝe jesteśmy wybrani z wybranych godnych najwyŜszego wtajemniczenia i będziemy
uczestniczyć w jedynej tego rodzaju naradzie nowej ery. Informuje nas, Ŝe w naradzie będą
uczestniczyć zmarli bracią, którzy przebywają w szczęśliwej krainie światłości. Wyznaczony
będzie plan działania dla nas na ziemi an XXI wielcn
Po wprowadzeniu nas do tajemnego miejsca mag wymawiał znane tylko jemu zaklęcie. Nastąpiła
dziwna ciemność i jakby z otchłani wprost ze ścian)' wyszli tzw. synowie światłości. KaŜdego z
osobna przywitał mag po imieniu i nazwisku.
Byli to rzekomo zmarli bracia masom, którzy dostąpili najwyŜszego wtajemniczenia za Ŝycia. Po
tym nastąpiła całkowita ciemność. I w tej ciemności zjawia się główny przywódca narady. Mag jego
nie wita tylko kłania mu się i w rym momencie następuje dziwna światłość, tak, Ŝe się wszyscy
widzimy.
Ogólna I istotna treść narady
Opowiadają nam Ŝyjącym, jak są szczęśliwi w tym stanie za wierność w działaniu za Ŝycia wg
królewskiej nauki i posłuszeństwie istocie boskiej światłości /lucyferowi/. Uczestniczą teŜ w naszym
Ŝyciu sposób niewidzialny i obserwują nasze działania. Dlatego my jako wybrani z wybranych
będziemy po śmierci uczestniczyć w tym szczęściu.
Ale głównym celem ich i naszego szczęścia po śmierci będzie ponowne przyjście na ziemię
przez reinkarnację do przyszłego ziemskiego raju, który będzie istniał tysiące miliony lat.
Ale ten ziemski raj musi być najpierw przygotowany dla nich przez Ŝyjących na. ziemi braci
masonów. Od starań i szybkości realizacji określonych celów zaleŜ}' czas nadejścia tego ziemskiego
raju. Ale jak z dyskusji wynikało, raj ten ma być tylko dla wybranych synów pochodzenia
Ŝydowskiego. Dlatego wszyscy uczestniczący w tej naradzie są pochodzenia judaistycznego /
Ŝydowskiego/. Mnie teŜ uwaŜano za Ŝyda odpowiedzialnego za określony rejon świata.
Wybrani, którzy ponownie wrócą na ziemię do tego raju, będą juŜ nieśmiertelni. Pozostała część
śmiertelników jako niewolnicy o określonej ilości /około 200 milionów/ będą pracować, słuŜyć i
obsługiwać panów nowej ery jako nieśmiertelnych. AJe przez posłuszeństwo i wierną słuŜbę będą.
mieli szansę w następnym wcieleniu stać się nieśmiertelnymi. Aby to się stało, przed śmiercią muszą
być nazna.czeui przez kapłana światłości Ŝyjącego juŜ w tym raju ziemskim jako nieśmiertelnego.
Posypały się teŜ ostre słowa pod adresem Ŝyjących na ziemi braci. Za mało jeszcze starań i
szybkości realizacji celów.
Z dyskusji wynikało teŜ, Ŝe określone centra ideologiczne, finansowe, polityczne, instytuty
naukowe, kliniki pracują tylko dla tych celów i mają zapewnioną pomoc od samego władcy
światłości / lucyfera/.
Ale o jakie to główne cele chodzi
I-. .-Powołanie globalnego jządu,_który przejmie realną władzę nad światem. Obecnie juŜ takie
gremium istnieje, ale działa nieoficjalnie zajmując się koordynacją i ustalaniem daleko
idących planów.
2. Całkowite zniszczenie kościoła rzymsko-katolickiego przez wewnętrzne rozbicie i podział
wśród kardynałów, biskupów, kapłanów. Wprowadzenie do wewnątrz kościoła coraz więcej
agentów, dywersantów, którzy zajmując róŜne, stanowiska zrealizują do końca ich plan
/ tzn. lucyferyczny plan zniszczenia kościoła/ a takŜe czyniąc coraz większe zgorszenia dla
wiernych, nie ponosząc za to Ŝadnej kary od swych przełoŜonych. Bezwzględne tabu
/milczenie/ w głoszeniu o istnieniu szatana i karze wiecznej w piekie. Wychwalanie biskupów i
wbijanie ich w pychę jacy to oni są postępowi, nowocześni i otwarci na dialog i kompromis.
Było dla mnie wielką pociechą, kiedy uznali, Ŝe jawna i zewnętrzna walka z kościołem nie
przyniesie zaplanowanego zwycięstwa. Chrystus powiedział "A bramy piekielne nie
zwycięŜą go".
3. Oderwanie dzieci od rodziców i umieszczenie ich w specjalnych ośrodkach, szkołach
kierowanych przez ludzi masonerii. Poddanie ich całkowitej i powszechnej demoralizacji, aby
stały się ludzkimi zwierzętami podatnymi na wszelką manipulację i kłamstwo. Manipulując
naukami ścisłymi naleŜy przekonać ich, Ŝe poza materią nic nie istnieje, a człowiek sam dla
siebie jest bogiem. I sam dla siebie ustala prawa.
4. W stosunku do ludzi, którym do końca nie uda się zniszczyć resztek wiary w Jezusa Chrystusa,
naleŜy* uczynić wszystko aby jednocześnie wierzyli we wszelkie zabobony, róŜne tajemne
moce, gdyŜ całkowity materializm spowodowałby choroby psychiczne. A choroba psychiczna
zwalnia od winy i odpowiedzialności przed prawdziwym Bogiem. Chodzi o to aby po śmierci
ponieśli za swe czyny jak największą karę i winę. Kierowane to było głównie do ludzi w
Ameryce, Europie i Australii.
5. Powszechna i bez ograniczeń aborcja.
6. Powszechna i bez ograniczeń eutanazja ludzi starych i niepełnosprawnych.
7. Powszechna prostytucja i istnienie powszechnych domów publicznych.
8. NajwyŜsze przywileje dla homoseksualistów, lezbijek, wszelkiego zboczenia moralnego na
całym świecie.
9. Wprowadzenie do powszechnego spoŜycia tajemnych substancji, które w organizmach kobiet i
męŜczyzn będą powodowały bezpłodność. Określone instytuty pracują nad tym. Chodzi o
wyprodukowanie takiej substancji, której nie moŜna by było wykryć i udowodnić, Ŝe ma takie
własności.
10. Forsowanie za wszelką cenę badań w genetyce aby przekroczyć krytyczną granicę, która
spowoduje nieodwracalny stan dla Ŝycia roślinnego i biologicznego na ziemi.
11. Dobrowolnie i bez ograniczeń spoŜywanie narkotyków. Zaniechanie karania za spoŜywanie.
12. Wykorzystanie na wieiką skalę magii, okultyzmu, spirytyzmu w mediach aby w sposób tajemny
manipulować, zwodzić, ogłupić a w końcu doprowadzić miliony ludzi do obłędu, aby powstał
powszechny chaos, bezład i doprowadzić do wzajemnego mordowania.
13. Promowanie za wszelką cenę ruchu nowej szatańskiej religii "Nev Age" wschodnich religii /
buddyzmu, hinduizmu./. Finansowanie wszelkich sekt antykościelnych i satanistycznych,
zespołów rockowych.
14. Wprowadzenie jak tylko moŜliwie szybko chipowanie ludzi na rękę lub czoło. NaleŜy wmówić
im, Ŝe to dla ich bezpieczeństwa. Gdy to się stanie Centra masońskie przejmą całkowitą
kontrolę ekonomiczną nad ludzkością Dlatego, Ŝe bez tego znaku nie będzie moŜna nic kupić
ani sprzedać. Opanują całą dystrybucję i handel na świecie.
15. Pozorne zwalczanie terroryzmu na świecie. W rzeczywistości podejmowanie tajnych działań,
aby podsycać nienawiść i doprowadzać do wzajemnego mordowania plemion w Afryce, Azji,
Ameryce Południowej, aby doprowadzić do całkowitej zagłady całych rejonów świata.
16. Za. wszelką cenę ograniczyć ilość ludzi w świecie aŜ do określonej ilości około 200 mil.
Były omawiane jeszcze inne cele ale dotycz}'!}' one nie całej ludzkości tylko, wybranych narodów i
rejonów świata.
W tej super tajnej naradzie uczestniczył mason takŜe z Polski gdyŜ dla mocy piekielnych naród
polski jest wyjątkowo znienawidzony i do końca XX wieku był zaporą do realizacji ich celów.
Po omówieniu celów i pouczeń nasz gfówny ziemski mag oznajmia, Ŝe będziemy się
przygotowywać do złoŜenie ofiary na cześć najwyŜszego wodza światłości /lucyfera/, który aa tę
okoliczność specjalnie się zjawi.
Ofiarą będą cztery dziewicze dziewczynki. Było nas czterech do złoŜenia ofiary, gdyŜ mag
wcześniej dokonał tej ofiary, on miał tylko nadzorować.
KaŜdy z nas miał dokonać gwałtu i mordu na przydzielonej dziewczynce. Następnie po
odpowiednich rytach mieliśmy je złoŜyć jeszcze Ŝywe w ogień nas cześć wodza. Mag miał udać się
po dziewczynki aby je to przyprowadzić. Były to dziewczynki z Azji prawdopodobnie z Indii.
Wtedy zrozumiałem grozę cierpienia i straszliwą śmierć w płomieniach ognia tych niewinnych
dzieci.
Z natchnienia BoŜego z całych sił zacząłem krzyczeć. "Ja tego nie uczynię. To nie są duchy
waszych zmarłych, braci tylko demony, złe dachy, które przybrały ich ludzki wygląd aby was
oszukać. Jest to wielkie kłamstwo aby was całkowicie doprowadzić do opętania i pozbawić
wszelkiego zdrowego rozumu i wolnej woli". Gdy tak krzyczałem zaczęli mnie otaczać, aby mnie
zabić. Gdy śmierć była bliska zawołałem. "Jezu Chryste Synu Ojca Przedwiecznego - ratuj,
Klatko Najświętsza Królowa Nieba i Ziemi - ratuj, Sw. Michale Archaniele KsiąŜę Wojsk
Niebieskich - ratuj".
Nagle nastąpił oślepiający błysk, potworny nie do wytrzymania huk. Na ich oczach te piękne
rzekomo szczęśliwe duchy braci zmarłych zaczęły przemieniać się w straszliwe potwory, których
rozum ludzki nie jest w stanie sobie wyobrazić. Nieznanj' ogień i zapach nie do wytrzymania.
Potworny wygląd demonów tak przeraził masonów, Ŝe byli jak kamienne trupy. Kiedy znikły złe
duchy nastąpiła nieznana ciemność i w tej ciemności ujawniła się wizja piekła W tej wizji
zobaczyli straszny wieczny los w mękach, prawdziwych zmarłych braci masonów, których
wcześniej przedstawiały złe duchy jako szczęśliwych synów światłości przebywających rzekomo w
krainie szczęśliwości. Przed ich oczami przesuwały się następne wizje róŜnych czasów. Trudno sobie
wyobrazić przeraŜerńe masonów.
Runął cały ich system pychy i pewność panowania. Jeszcze przed tą wizją obiecywano im i
zapewniano ich o milionach lat szczęśliwego Ŝycia w przyszłym ziemskim raju.
A tu widzą niewyobraŜalne cierpienia i męki znanych powszechnie w XX wieku i wcześniejszych
wiekach filozofów, naukowców, finansistów, polityków, sędziów, rzekomych uczonych, nawet
noblistów, judaszowych zdrajców itp. Wizja zakończyła się na poziomie piekielnego "hoiIyvod".
Z tego właśnie poziomu nieznany ogień ogarnął trzech masonów w tym, takŜe głównego maga.
Gdy ten ogień zbliŜa! się do masona z Polski chwyciłem go rękę i zacząłem się modlić w myślach o
jego uratowanie. Ale on był juŜ cały czas nieprzytomny. Stracił przytomność na początku w czasie
przemiany zjych duchów. Jak się później okazało on nie doświadczył własnymi zmysłami wizji
piekła. Po wizji, ogień nie cofnął się lecz juŜ do końca palił tych trzech masonów. Ich
przeraźliwe krzyki były jeszcze większe niŜ tych dwóch satanistów, których pochłonął podobny
ogień / szczegółowo to opisałem w swym świadectwie/.
Jak pisze Św. Paweł: ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani w sercu człowieka nie
wstąpiło co Bóg przygotował tym co go miłują, to jest dla tych co przebywają w szczęśliwości
Nieba.
Odwrotnie jest w stosunku do tych co go nie miłują i świadomie odrzucają Jego Miłość i Jego
Objawienie, to jest tych co przebywają w piekle. Dlatego mój rozum, ani słowa nie są w stanie
opisać potworności cierpień w piekle i to, Ŝe jest to wieczny los. Ktokolwiek tego doświadczył nie
będzie juŜ obojętny na to co dzieje w Ŝyciu ziemskim. Dlatego wszyscy święci i poboŜni ludzie,
którym dane było doświadczyć wizji piekła tak bardzo cierpią i martwią się o przyszły los
niepoprawnych grzeszników.
Dopiero w piekle jak ukazała wizja zdają sobie sprawę jaki los ich spotkał. Niestety juŜ jest
na późno. Czas ostatecznie dla nich minął. Co by dali aby moŜna było cofnąć czas. Niektóre z
tych zagadnień opisuje niezwykła ksiąŜka" OstrzeŜenie za światów "autora Bonawentura Meyer.
Gdy dyskutuję z ludźmi, którzy odrzucają istnienie piekła, zawsze im zadaję pytanie: Czy
będziesz wiecznie Ŝył i nigdy nie umrzesz? Prawda ta była znana od zarania Ŝycia ludzkiego, ale tą
straszną prawdę potwierdził nam Jezus Chrystus. Jedyna Droga, Prawda i Zycie przez swe
cudowne i chwalebne zmartwychwstanie.
Prawdę tą ciągle przypominają nam Matka BoŜą w swych licznych objawieniach. Ktokolwiek
temu zaprzecza lepiej byłby dla niego aby się nie narodził.
Gdv ogień piekielny doszczętnie ich spalił i nic po nich nie zostało. Mason z Polski jeszcze był
nieprzytomny. Modliłem się bez przerwy i prosiłem Niebo o ratunek, gdyŜ tylko spalony mag
wiedział jak z tego miejsca wyjść. Straciłem juŜ orientację czasu ale ufność w moc BoŜą i pokój
duszy były niezachwiane. Gdy mason z Polski przeŜył omdlenie z przeraŜenia wstrząsnąłem nim
aby doszedł do siebie i nakazałem milczenie. AJe wyglądał on jak trup. Nagie nawiedziły mnie
pokusy i myśli, Ŝe tu na pewno skończymy Ŝycie, ale z drugiej strony przyszły mi myśli, Ŝe skoro
Bóg pokazał mi jak masoni są oszukiwani i zwodzeni przez moce piekielne, to chyba po to aby ta
tajemnica została ujawniona światu.
Gdy tak rozmyślałem i bez przerwy się modliłem pojawiło się cudowne świaiło, ale jakieś inne
od światła demonicznego. Chwyciłem masona z Polski i podąŜałem z nim za tym niezwykłym
światłem. Pękały ściany, skały, ziemia się rozsuwała a myśmy szii. W końcu znaleźliśmy się w
jakiej jaskini. Niebiańskie światło znikło i zobaczyłem światło dzienne w skale góry. Po wyjściu
na zewnątrz padliśmy na ziemię. Martwiłem się, gdyŜ mason z Polski dalej nie mógł nic
przemówić i wyglądał jak trup. Zorientowałem się, Ŝe znajdujemy się poza zasięgiem posiadłości
masońskiej. Przebywaliśmy w tym tajemniczym miejscu ponad 15 godzin. Nie będę ujawniał treści
rozmowy z masonem z Polski. Przed rozstaniem się prosił mnie o zachowanie absolutnej
tajemnicy i ja mu to przyrzekłem. On mnie osobiście nie znał i nie ujawniłem mu swej toŜsamości.
Poznał rzeczywistą prawdę choć nie doświadczył wizji piekła gdyŜ był nieprzytomny. Ale zobaczył
przemianę złych duchów i cudowne wyprowadzenie nas z tajemnego miejsca wbrew wszelkim
prawom materii / ściany pękały, skały się rozsuwały, ziemia się przesuwała/.
Wskazałem mu trzech pewnych biskupów do jego wyboru, aby najpierw przedstawił tę sprawę
wybranemu biskupowi na zasadzie spowiedzi a następnie z wybranym biskupem udał się do
Rzymu i tam wobec całego świata ujawnił całe to zdarzenie.
Powiedziałem mu, Ŝe stanie się najsławniejszym nawróconym masonem jaki kiedykolwiek Ŝył
wcześniej. Miał to uczynić do 30 grudnia 2008 r. Niestety zginął tragicznie parę miesięcy przed tą
datą. Czy był to prawdziwy wypadek wie -tylko Bóg. Czy miało do jakiś związek z tym niezwykłym
zdarzeniem? Ja tego nie wiem. Tajemnicę zabrał do grobu.


http://c.wrzuta.pl/wi19491/be85944a002a38284cc6dece/0/tlo%20hihih

Offline

 
  • Index
  •  » Świadectwa
  •  » ODKRYCIE I UJAWNIENIE NAJWIĘKSZEJ TAJEMNICY MASONEMI cz.I
Strony na króre warto zajrzeć
http://regnumchristi.com.pl/index.php?mod=news&o=c
http://dzieckonmp.wordpress.com/
http://piotrnatanek.pl/
http://www.christusvincit-tv.pl/





Obietnice Różańca Świętego – dane przez Maryje błogosławionemu Alanowi de Rupe :
1. Ktokolwiek będzie Mi służył przez odmawianie Różańca Św. otrzyma wyjątkowe łaski.
2. Obiecuję Moją specjalną obronę i największe łaski wszystkim tym, którzy będą odmawiać Różaniec.
3. Różaniec stanie się bronią przeciw piekłu, zniszczy, pomniejszy grzechy, zwycięży heretyków.
4. Spowoduje on, że cnoty i dobre dzieła zakwitną; otrzyma on od Boga obfite przebaczenie dla dusz; odciągnie serca ludu od umiłowania świata i jego marności; podniesie je do podążania rzeczy wiecznych.
5. Dusza, która poleci Mi się przez odmawianie Różańca nie zginie.
6. Ktokolwiek będzie odmawiał Różaniec i odda się rozmyślaniu nad jego świętymi tajemnicami, nigdy nie będzie pokonany przez niepowodzenia. Bóg nie będzie karał w Swojej sprawiedliwości, nie zginie śmiercią niespodziewaną; jeżeli będzie sprawiedliwym, wytrwałym w łasce Bożej i będzie godnym życia wiecznego.
7. Ktokolwiek będzie miał prawdziwe nabożeństwo do Różańca – nie umrze bez Sakramentów Kościoła.
8. Wierni w odmawianiu Różańca będą mieli w życiu i przy śmierci światło Boże i pełnię Jego łaski.
9. Uwolnię z czyśćca tych, którzy mieli nabożeństwo do Różańca Świętego.
10. Wierne dzieci Różańca zasłużą na wysoki stopień chwały w niebie.
11. Otrzymacie wszystko o co prosicie przez odmawianie Różańca.
12. Wszystkich, którzy rozpowszechniają Różaniec będę wspomagała w ich potrzebach.
13. Otrzymałam od Mojego Boskiego Syna obietnicę, że wszyscy obrońcy Różańca będą mieli za wstawienników cały Dwór Niebieski w czasie życia i w godzinę śmierci.
14. Wszyscy, którzy odmawiają Różaniec są Moimi synami i braćmi Mojego Jedynego Syna Jezusa Chrystusa.
15. Nabożeństwo do Mojego Różańca jest wielkim znakiem przeznaczenia do nieba.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-erathia.pun.pl www.bloodwar.pun.pl www.wiedzmin11.pun.pl www.zapiekankanatrzech.pun.pl www.wanderers.pun.pl