Ogłoszenie

Zapraszam na Różaniec młodzieży który odbywa się codziennie o godzinie 20:00 w salkach pod plebanią przy kościele św. Krzyża w Łapach. Zaprośmy Maryję do naszego serca !!!
Wrazie pytań proszę pisać lub dzwonić na nr. 519050206 - Kamil
  • Index
  •  » Świadectwa
  •  » ODKRYCIE I UJAWNIENIE NAJWIĘKSZEJ TAJEMNICY MASONEMI cz.III

#1 2010-10-08 15:43:36

 Czapi

Administrator

9423015
Skąd: Łapy
Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 61
Punktów :   
WWW

ODKRYCIE I UJAWNIENIE NAJWIĘKSZEJ TAJEMNICY MASONEMI cz.III

Co czynić jak się bronić.
Musimy powołać Wszechświatowy ruch obrony cywilizacji Ŝycia Idea niech wyjdzie z Polski z
ojczyzny Ojca Św. Jana Pawła JJ. NaleŜy połączyć wszystkie siły ludzi dobrej woii na całym
świecie z błogosławieństwem Ojca Św. Benedykta XVI, Pod sztandarem Chrystusa Króla
Wszechświata, Niepokalanej Maryi Dziewicy i Św. Michała Archanioła zatrzymamy cywilizację
śmierci. Aby osiągnąć zamierzony cel musimy podąŜać dwoma drogami jednocześnie. -
Nadprzyrodzoną Drogą BoŜą
ludzką drogą, gdyŜ będziemy toczyli walkę z tajnymi strukturami zła na ziemi i niewidzialnymi
mocami zła we wszechświecie.
Z tej supertajnej narady wynikłe Ŝe masoneria światowa ma do pokonania w zasadzie dwie
przeszkody:
- Kościół Rzymsko-Katoiicki jako całość i wierny teren kościołowi jeszcze naród Polski.
- Rosję jako państwo łącznie z Cerkwią Prawosławną.
Wobec powyŜszego zwracam się publicznie do Pana Premiera Purina w Rosji oddzielnym listem
otwartym, który jest integralną częścią tego niezwykłego opisu. Proszę ludzi dobrej woli aby
przetłumaczyli i napisali pismem rosyjskim. Wiem, Ŝe zostanie to przetłumaczone na wiele języków
i umieszczone w intemecie. Mam nadzieję, Ŝe znajdą się na świecie odwaŜni ludzie filmu i
wyprodukują film w oparciu o ten opis. Sprawa jest niezwykłej wagi. Ktokolwiek pozostanie
obojętny wobec tego to tak jakby sam siebie zniszczył, swoich najbliŜszych, swoje narody.
Zwracam się do:
- rodziców, nauczycieli i wychowawców.
Stop barbarzyństwu, demoralizacji, deprawacji i homoseksualizmowi, wszelkiemu wynaturzeniu
Chodzi o was samych, wasze dzieci, wnuki. NiezaleŜnie od tego czy jesteście wierzącymi czy
niewierzącymi. Chodzi o elementarne człowieczeństwo. Nie pozwalajcie aby wmawiano dzieciom, Ŝe
związek męŜczyzny z męŜczyzną, czy kobiety z kobietą to małŜeństwo czy rodzina. Ustalcie
skuteczne sposoby protestu. Np. w określone dni ni posyłajcie dzieci do szkół, kategorycznie
domagajcie się zmiany programów szatańskich na wychowawcze programy ludzkie.
dziennikarzy. Przyszedł czas abyście kategorycznie powiedzieli stop kłamstwu, zrzucili z siebie
pęta tzw. politycznej poprawności. Ciągle myślę co się stało z tymi 4 dziewczynkami, które miał
być ofiarowane lucyferowi przez zgwałcenie ich i Ŝywcem wrzucone do ognia. Przypomniał mi się
prawdziwy przypadek 12 letniej dziewczynki, którą matka prowadziła do pedofilów z Europy na
wyŜywanie się. Matka miała otrzymać pieniądze od tych zwyrodnialców. Działo to się w
momencie, kiedy ogromne fale tsunami uderzyły w rozpustne plaŜe i hotele. Przed samym
wejściem do hotelu fale zalały cały sodomski hotel a takŜe matkę dziewczynki. Przez 7 dni i nocy
12 letnia dziewczynka unoszona była na falach oceanu indyjskiego wśród krwioŜerczych rekinów.
Kiedy fale ponownie wyrzuciły ją na brzeg było poruszenie. Wydawało się, Ŝe cały świat będzie o
tym krzyczał i byłby na pewno krzyczał gdyby nie fakt, Ŝe cudownie uratowana dziewczynka
modliła się do pięknej Pani, której Imię Niepokalana Maryja Dziewica i ta Pani obroniła ją przed
rekinami i utonięciem. Nie wiadomo skąd ta islamska dziewczynka wiedziała o Matce BoŜej. Moce
piekielne niezaleŜne jak są nazywane w islamie nie dopuściły aby świat się dowiedział kto
cudownie uratował tą dziewczynkę. Takie właśnie dziewczynki prawdopodobnie są porywane w
tych krajach aby je potem w okrutny sposób zamordować w czasie rytuałów masońskich. Masoni
wobec całego świata pokazują się jacy to oni oświeceni, postępowi a w rzeczywistości są to bestie
groźniejsze od zwierząt.
Gdyby taki sam przypadek zaistniał w Ameryce czy Europie na pewno świat by się o tym teŜ nie
dowiedział. Jest tzw. masońska poprawność polityczna. Wy dziennikarze dobrze wiecie jak obecnie
jesteście zniewoleni przez swych poprawnych politycznie mocodawców. Dobrze o tym wiedzą np.
dziennikarze TVN, Polsatu, gazety wyborczej itp.
kobiet
a/ które dokonały aborcji
b/ które zamierzają to uczynić.
Jak wiecie w telewizji a szczególnie jednej komercyjnej promowana jest aborcja. Do specjalnie
manipulowanego programu zapraszane są kobiet)', które dokonały wielokrotnej aborcji i publicznie
szczycą tym. Być moŜe czynią to za pieniądze, ale występują teŜ kobiety, które mówią, Ŝe mają
wyrzuty sumienia, ale program jest tak prowadzony, aby była promocja i zachęta do aborcji.
Znana mi pani socjolog głęboko wierząca w Boga zapragnęła przeprowadzić wywiad zjedna z
takich kobiet, która publicznie szczyciła się z tego, Ŝe dokonała wielokrotnej aborcji. Poprosiła mnie
o udział w tym wywiadzie. Po wielo miesięcznych trudach doszło do spotkania.
Na pytanie czy to prawda co mówiła w telewizji odpowiada, Ŝe zna kobietę , którą namawiano do
takich wyznań aleją nikt nie namawiał, gdyŜ ona rzeczywiście nic sobie z tego nie robi i nie ma
wyrzutów sumienia.
Jest ateistką, feministką i dla niej to nic. Poprosiliśmy ją aby się zgodziła na odmówienie w jej
obecności specjalnej modlitwy. Odpowiedziała, proszę to robić szybko, gdyŜ ja w te bzdury nie
wierzę. Zapłaciliście mi za wywiad i to muszę się i na to zgodzić.
W trakcie modlitwy zostaliśmy nagle zablokowani. Nastąpiła niezwykła cisza i jakby z oddali
słychać zbliŜający się coraz głośniejszy głos płaczącego dziecka. Słyszalny głos dziecka okrąŜył nas
i oddalił się, Za chwilę drugi, trzecii następny głos płaczącego dziecka.
Ta kobieta wiedziała ile dokonała aborcji i tyle było płaczących głosów dzieci. Nie ma.mowy o
złudzeniu, gdyŜ wszyscy troje własnym zmysłami realnie to słyszeliśmy. Nawet odczuliśmy
powiew przesuwanego powietrza prze te dzieci.
Głos i niezmierny Ŝal tych płaczących dzieci był nie do przeŜycia. Nie ma na ziemi istoty
ludzkiej a szczególnie kobiety, która z samej istoty stworzona jest do miłości i dawania Ŝycia aby
mogła spokojnie to przeŜyć. Ponad 2 godziny nie byłem w stanie nic powiedzieć ani ruszyć się z
miejsca. Kobieta, która przed modlitwą mówiła, Ŝe to dla niej nic to nie dzieci tylko kawałek ciała,
które wrzucono do foliowego worka. Straciła przytomność z przeŜycia. Bo jak wyŜej napisałem nie
ma na ziemi takiego serca, które na płacz tych dzieci nie pękło by z przeŜycia i bólu. Nagle
zrozumiała swój błąd, doświadczyła istnienia świata nadprzyrodzonego. Przekonała się, Ŝe kaŜde
poczęte Ŝycie, to dziecko z duszą nieśmiertelną.
Po trzech dniach sama skontaktowała się z panią socjolog i błagała o pomoc co ma dalej czynić.
Zapragnęła publicznie to wszystko ujawnić w tej telewizji, w której występowała. Myślała, Ŝe to
telewizją która głosi prawdę, nie wiedziała, Ŝe jest kierowana przez ludzi ateistycznych i masonów.
Nawet nie wpuszczono ją budynku. Pisma wysłane nie były rejestrowane tylko wrzucane do kosza.
Z bólu i rozpaczy nie wiem czy nie postradała zmysłów. Nie wiadomo co się dalej z nią dzieje. To
wydarzenie niech będzie ostrzeŜeniem dla tych kobiet i dziewcząt, które zamierzają dokonać
aborcji. Dla tych co na nieszczęście to uczyniły niech będzie naglącym wołaniem do czynienia
pokuty, modlitwy, postu i duchowej adopcji dziecka poczętego. Cierpienia złączone z cierpieniem
Chrystusa na KrzyŜu.
Błagać trzeba o nieskończone miłosierdzie. Jezus Chrystus miłość odwieczna i nieskończona
przebaczy. Ale biada dla tych co nie czują takiej potrzeby i dla tych co zachęcają i zmuszają do
aborcji. - chorych
Jak wcześniej napisałem w świadectwie i apelu do chorych w 2006 r.
Wielu ludzi korzysta z wszelkiej maści tzw. uzdrowicieli bioenergoterapeutów. W tej dziedzinie
szatan osiągną najwyŜszy stopień zwodzenia i oszustwa Wykorzystał naturalne pragnienie kaŜdego
człowieka do zdrowia w sytuacji choroby. Ci uzdrowiciele nie wykorzystują naturalnych praw
materii, tylko posługują się kłamstwem, iluzją, wykorzystują naiwność wielu cięŜko chorych ludzi.
Wśród nich są prawdziwi szarlatani, mający kontakt z mocami piekielnymi. Kierują się tylko rządzą
panowania, chciwością niegodziwego zysku i bogacenia się. Ktokolwiek korzystał z ich usług a
chwilowo poczuł się lepiej niech wie, Ŝe jest to powód do największego zaniepokojenia i ięku.
Szatan za swą usługę zaŜąda wielkiej ceny juŜ w tym Ŝyciu nie mówiąc, Ŝe jest to wielki grzech ,
który prowadzi do ukrytych zniewoleń. Doświadczyło tego wielu ludzi. Podaje się, Ŝe w Polsce
działa około 70 000 tych uzdrowicieli. Dla porównania w Polsce posługuje tylko około 70
kapłanów egzorcystów, czyli 1000 razy mniej.
JeŜeli kto ktokolwiek z niewiedzy iub za namową, korzystał z tych usług, powinien dokonać
generalnej spowiedzi i poddać się surowej pokucie. PrzecieŜ od choroby ciała mamy prawdziwych
lekarzy a od choroby duszy a takŜe i ciała mamy boskiego lekarza naszego Pana Jezusa Chrystusa i
jego ukochaną Matką Niepokalana Maryję Dziewicę. Gdyby ktoś kto korzystał z tych usług poczuł
w sobie obcą inteligencję lub coś co pogwałca jego wolną wolę to niech niezwłocznie szuka ratunku i
pomocy u katolickich kapłanów i egzorcystów. Ale niech ręka boska broni abv szukał pomocy u tak
zwanych ezoretyków, samozwańczych szarlatanów, bo jak wcześniej napisałem nie moŜe przecieŜ
sługa szatana wypędzić szatana z człowieka. Skończy to się jeszcze większą tragedią.
do młodzieŜy
,-Milionyz was-.nijeświadomycli.zagroŜenia pasjonuje się i często słucha satanistycznej muzyki
rockowej. Począwszy od 60 lat ubiegłego wieku zespoły te są wspierane i finansowane przez
światową loŜę masońską "Iluminatii" . W muzyce tej występują trzy stopnie wtajemniczenia, o
których słuchający nic nie wiedzą. Muzyce tej oddaje się część i uwielbia szatana.
Np. w Brazylii w śród tych co słuchali tej demonicznej muzyki Micka Jaggerra zespołu Roling
Stones ponad 122 tys zostało opętanych w sposób ukryty a 666 w sposób jawny. Tysiące młodych
ludzi popełniło samobójstwo i dalej popełnia.
Podobne zjawiska dzieją się teŜ na tzw "Przystanku Wodstock organizowanym przez Jerzego
Owsiaka sztucznie wykreowanego idola przez liberano-masońskie media. Kochany młody
człowieku nie piszę aby ci zakazywać słuchać tej muzyki, masz wolną wolę. Jako człowiek, który 
doświadczył niewoli szatana mam obowiązek prawo i obowiązek cię ostrzegać.
Szczegółowo to opisałem JJ części 'swego świadectwa w 2006 r. Ale biada dla tych, którzy wiedzą
o tych zagroŜeniach ale nie ostrzegają niezaleŜnie czy to są osoby świeckie czy duchowne.
duchownych.
Nie bójcie się szatana. Bójcie się cięŜkiego grzechu, zdrady Chrystusa Pana. Kto boi się zdrady
Chrystusa Pana i cięŜkiego grzechu tego bardzo boi się szatan.
Ludziom bez reszty oddanych Bogu i Jego Matce Maryi, pokornym szatan nic nie uczyni.
Natomiast jest on panem Ŝycia i śmierci ludzi buntowniczych, pysznych, niepoprawnych
grzeszników itp. Głoście całą prawdę. Nie bójcie się głosić prawdy o osobowym istnieniu szatana,
karze wiecznej w piekle, o sądzie BoŜym po śmierci. To zaniechanie jest główną przyczyną, Ŝe
zanikła Bojaźó BoŜa wśród wiernych. Jest to największy sukces szatana, Ŝe przestaną wierzyć w
jego istnienie. MoŜna zadać pytanie co uczyni Bóg z tymi co widząjak wilki poŜerają
nieświadome zagroŜenia owca, a oni nie tylko, Ŝe ich nie bronią ale nawet nie ostrzegają o
zagroŜeniu.
USTALENIA KOŃCOWE
Ostatecznie zostało potwierdzone, Ŝe bogiem dla masonerii jest władca królestwa ciemności /piekła/
zły duch - lucyfer.
Z pośród złych ludzi, którzy mu się świadomie i dobrowolnie oddali na całą wieczność wybiera tzw
magów. Z ich pomocą w sposób tajny kieruje całą strukturą zła na ziemi.
Tylko magowie są wtajemniczeni w jaki sposób nawiązywać kontakty z demonami w czasie rytuału.
Najczęściej są to kontakty słuchowe. Ale w sytuacjach wyjątkowych są kontakty realne w sposób
widzialny i słyszalne, odbierane wszystkimi zmysłami jak ten, w którym ja uczestniczyłem.
Magami w masonerii są osoby tylko pochodzenia Ŝydowskiego. Ilu ich jest nikt nie wie. W
porozumieniu z szatanem wybierają wybranych z wybranych i tylko ich kompleksowo wtajemniczają
co do celów i planów. v
Pozostali członkowie masonerii są utrzymywani w ciągłym kłamstwie i nieświadomości. W loŜach
poddawani są iluzji i praniu mózgu. Wśród nich są wybierani tajni agenci, którzy piastują róŜne
stanowiska w polityce, gospodarce, sądownictwie, wojsku, strukturach
wychowawczych i naukowych realizują tajne ich ceie. To przez nich moce zła kierują
cywilizacją śmierci a na salonach i polityce obowiązuje polityczna poprawność.
Magom i najwyŜej wtajemniczonym szatan obiecuje szczęście po śmierci i przyszły ziemski
rajna ziemi.
Wizja piekła pokazała jakie to szczęście ich czeka po śmierci i co z nimi robią demony w
piekle.
Wg objawienia boŜego przeciwnikiem Chrystusa Pana jest zły duch lucyfer. Na
ziemijedynym przeciwnikiem masonerii jest kościół rzymsko-katolicki z Ojcem Św. na
stolicyPiotrowej.
Jest pytanie dlaczego dwóch satanistów i trzech masonów zostało spalonych przez nieznany
ogień. Jest zastanawiające dlaczego ten ogień najpierw rozrywa od wewnątrz całe ciało,
spalając je całkowicie a dopiero na końcu pali nie rozerwane serce i głowę. Wg. mnie ale tylko
wg mnie, zarówno ci sataniści jak i masoni oddali swe ciało i duszę szatanowi na całą
wieczność czyniąc to świadomie i dobrowolnie. Kiedy przekroczyli graniczę krytyczną w
czasie wizji piekła własnymi zmysłami i rozumem poznali rzeczywistą prawdę. Doznali na
pewno wielkiego wstrząsu i przeraŜenia. Szatan jako inteligentny byt osobowy wiedział, Ŝe
jeŜeli oni to przeŜyją to mogą próbować uwolnić się z jego mocy i ostrzec pozostałych, Ŝe są
oszukiwania, ogłupiani i prowadzeni na wieczną zgubę. Wiadomo, Ŝe mocą ludzką to jest
własnymi siła nie byli by do tego zdolni. Ale zwracając się o pomoc do kościoła katolickiego
mogli by zostać uratowani. I w tym chyba tkwi istota dlaczego zostali spaleni. Oddając się
ostatecznie szatanowi byli jego całkowitą własnością, gdyŜ Bóg szanuje wolną wolę i wolny
wybór człowieka. Szatan nie chcąc ryzykować postanowił ich spalić, gdyŜ w tym momencie
byli całkowicie jego własnością. Podobnie i analogicznie moŜna wytłumaczyć sytuację i
postępowanie Judasza. Sataniści i masoni dopuszczają się większego grzechu niŜ Judasz, bo
Judasz zdradzając Chrystusa Pana nie wiedział, Ŝe on Zmartwychwstanie i potwierdzi, Ŝe jest
prawdziwym Bogiem. Na pewno słyszeli i wiedzieli czego naucza kościół ale świadomie i
dobrowolnie odrzucili tą prawdę. Kiedy Judasz zrozumiał, Ŝe popełnił wielkie zło wpadł w
rozpacz.
Jest to stan umysłu i duszy, w którym szatan wmawia człowiekowi, Ŝe nie ma dla
niego ratunku. Tylko skończyć z sobą, czyli popełnić samobójstwo.
Gdyby w tym czasie zwrócił się o pomoc i ratunek do Jezusa Chrystusa uznając swą winę ,
byłby uratowany, ale będąc we władzy szatana nie miał woli i siły i zginął wiecznie. Jak ci
spaleni sataniści i masoni. Niech to będzie ostrzeŜenie dla wszystkich, tych którzy czynią
podobnie niezaleŜnie kim są i jak się nazywają.
Sprzymierzeńcami masonerii na ziemi są wszelkie pogańskie religie i wierzenia, łącznie z
buddyzmem, hinduizmem i sektami materializm praktyczny i wszelkie prądy filozoficznospołeczne,
sprowadzające człowieka do rangi zwierzęcia, który ma myśleć tylko o
napełnieniu brzucha i swych egoistycznych poŜądliwości ach. - W polityce masoneria
opanowała partię liberalne i lewicowe. Platforma Obywatelska w Polsce jest całkowicie
opanowana przez agentów masonerii. Największym zagroŜeniem dla Europy, Ameryki i
wielu innych krajów jest to, Ŝe masoneria opanowała media. Aby pokonać masonerię na
ziemi w sensie ludzkim trzeba pozbawić ją siłą środków przekazu lub powołać nowe
niezaleŜne. Jedyne niezaleŜne i wolne od masonerii jest medium Radio Maryja i telewizja
Trwam, Nasz Dziennik, WSKS i M w Toruniu, które w prawdzie słuŜą Bogu, Kościołowi,
Narodowi Polskiemu i przyjaźni między narodami według prawdy historycznej. 2 tego
właśnie powodu siły piekielne i ich ziemscy słudzy tak zawzięcia walczą z nimi.
ZAKOŃCZENIE
Ktokolwiek to przeczyta niech nie pozostanie obojętny. Sprawa jest najwyŜszej wagi chodzi o
istnienie cywilizacji Ŝycia. Proszę o kserowanie i dalsze rozpowszechnianie, przesyłając do róŜnych
instytucji, szkół mediów i osób prywatnych. MoŜe ktoś zechce wyprodukować film w oparciu o
mój opis wydarzeń. Jak wcześniej napisałem ja nie mogę się ujawnić nie chcę być znany ani za
Ŝycia ani po śmierci. Co by się stało gdybym 1998 r. zgłosił wymiarowi sprawiedliwości o dwóch
spalonych satanistach i śmierci trzeciego. Ten właśnie wymiar sprawiedliwości byłby dla mnie
największym zagroŜeniem GdyŜ tam najwięcej jest masonów. Zostałbym w skrycie, zabity. W
ostatniej chwili usłyszałem wewnętrzny głos: "nie czyn tego bo zostaniesz zabity, przed tobą wiele
tajemnic do odkrycia, które musisz ujawnić światu".
Dzięki temu ostrzeŜeniu uratowałem Ŝycie i zostało ujawnionych wielu nieznanych zjawisk dla
współczesnych ludzi.
Nikt by nie wiedział o 1,2,3, i 4 wtajemniczeniu w mediach i szkodliwości muzyki rockowej.
Gdybym nie napisał listu otwartego do ks. Tadeusza Isakiewicza-Zaleskiego to byłby on
zdradziecko zabity w nocy - 2/3 maja 2007 r. o którym on moŜe nawet nic nie wie. Ale ci co to
planowali dowiedzieli się, Ŝe istnieje osoba, której dano było poznać ich zdradzieckie plany i z tego
powodu zaniechali tej zbrodni. Na 9 dni przed odkryciem największej tajemnicy masonerii miałem
bardzo uporczywe pokusy aby się ujawnić. Ale uratowało mnie posłuszeństwo spowiednikowi.
Gdybym nie posłuchał spowiednika to być moŜe nie dostąpiłbym łaski do odkrycia tajemnicy
masonerii. Jak wielkie znaczenie ma posłuszeństwo kościołowi. Ujawnienie tajemnicy otworzy dla
wielu oczy. Wiele o masonerii napisano ale nikt z piszących nie uczestniczył ich największym
rytuale zastrzeŜonym tylko dla wybranych z wybranych pochodzenia Ŝydowskiego. A jeŜeli
kiedykolwiek uczestniczył to podobnie jak masoni został oszukany, zwodzony i ogłupiony. Tylko
dzięki niezwykłej Łasce BoŜej i Jego Mocy moŜna było odkryć tą tajemnice. Bardzo proszę
kaŜdego co ze mną się spotkał, choć nie zna mej toŜsamości niech zachowa to w tajemnicy, będą
róŜne pokusy. A nawet siły zła mogą zastosować prowokację, Ŝe rzekomo osoba ta ujawniła się i
nie wierzcie sługom piekła. Oni mogą spowodować, Ŝe rzekomo ujawniona taósoba za pieniądze
moŜe głosić róŜne herezje aby podwaŜyć moje świadectwa. A osoby, które domyślają mej
toŜsamości mogą zaprotestować, Ŝe to nie ta osoba i w ten sposób mogą być wciągnięte w
niebezpieczną grę. Proszę nie dać się sprowokować. Jak wcześniej napisałem wielu się tylko
domyśla. Ja pomagam tylko anonimowo i bezinteresownie, nawet ci, którzy uczestniczyli róŜnych
zdarzeniach nie znają mej toŜsamości. Dla mnie ludzkie uznanie nic nie znaczy. Jedyną moją
radością, szczęściem i sensem istnienia jest Bóg. w Trójcy Sw. Jedyny Ojciec, Syn i Duch Sw.
Miłość odwieczna i Nieskończona a takŜe Matka BoŜa, Najświętsza Maryja Panna Niepokalana
zawsze Dziewica, która jest Córką Ojca, Matką Syna i Oblubienicą Ducha Św.. Czy moŜna sobie
wyobrazić większe szczęście niŜ Ŝycie wieczne w Bogu.
Z BoŜym błogosławieństwem
14 marzec 2009r. Długopis


http://c.wrzuta.pl/wi19491/be85944a002a38284cc6dece/0/tlo%20hihih

Offline

 
  • Index
  •  » Świadectwa
  •  » ODKRYCIE I UJAWNIENIE NAJWIĘKSZEJ TAJEMNICY MASONEMI cz.III
Strony na króre warto zajrzeć
http://regnumchristi.com.pl/index.php?mod=news&o=c
http://dzieckonmp.wordpress.com/
http://piotrnatanek.pl/
http://www.christusvincit-tv.pl/





Obietnice Różańca Świętego – dane przez Maryje błogosławionemu Alanowi de Rupe :
1. Ktokolwiek będzie Mi służył przez odmawianie Różańca Św. otrzyma wyjątkowe łaski.
2. Obiecuję Moją specjalną obronę i największe łaski wszystkim tym, którzy będą odmawiać Różaniec.
3. Różaniec stanie się bronią przeciw piekłu, zniszczy, pomniejszy grzechy, zwycięży heretyków.
4. Spowoduje on, że cnoty i dobre dzieła zakwitną; otrzyma on od Boga obfite przebaczenie dla dusz; odciągnie serca ludu od umiłowania świata i jego marności; podniesie je do podążania rzeczy wiecznych.
5. Dusza, która poleci Mi się przez odmawianie Różańca nie zginie.
6. Ktokolwiek będzie odmawiał Różaniec i odda się rozmyślaniu nad jego świętymi tajemnicami, nigdy nie będzie pokonany przez niepowodzenia. Bóg nie będzie karał w Swojej sprawiedliwości, nie zginie śmiercią niespodziewaną; jeżeli będzie sprawiedliwym, wytrwałym w łasce Bożej i będzie godnym życia wiecznego.
7. Ktokolwiek będzie miał prawdziwe nabożeństwo do Różańca – nie umrze bez Sakramentów Kościoła.
8. Wierni w odmawianiu Różańca będą mieli w życiu i przy śmierci światło Boże i pełnię Jego łaski.
9. Uwolnię z czyśćca tych, którzy mieli nabożeństwo do Różańca Świętego.
10. Wierne dzieci Różańca zasłużą na wysoki stopień chwały w niebie.
11. Otrzymacie wszystko o co prosicie przez odmawianie Różańca.
12. Wszystkich, którzy rozpowszechniają Różaniec będę wspomagała w ich potrzebach.
13. Otrzymałam od Mojego Boskiego Syna obietnicę, że wszyscy obrońcy Różańca będą mieli za wstawienników cały Dwór Niebieski w czasie życia i w godzinę śmierci.
14. Wszyscy, którzy odmawiają Różaniec są Moimi synami i braćmi Mojego Jedynego Syna Jezusa Chrystusa.
15. Nabożeństwo do Mojego Różańca jest wielkim znakiem przeznaczenia do nieba.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-erathia.pun.pl www.amibl.pun.pl www.zapiekankanatrzech.pun.pl www.wiedzmin11.pun.pl www.bloodwar.pun.pl